Informacje:

UWAGA

Cześć, właśnie zawiesiłam bloga :) 
Właściwie survive-tomorrow zostaje oficjalnie zamknięty
Dlaczego? Jakiś czas temu uznałam, że: a) wszystko dzieje się zbyt wolno - to znaczy, że za bardzo skupiam się na 'niczym', tymczasem nie pozwoliłam Wam poznać bohaterów, Śmietnika i... dobra, wiem, tandetnie wszystko wyszło; b) muszę coś tutaj zmienić - nie wiedziałam tylko co. 
No i wiecie, jak to jest. Muszę popracować nad tekstem porządnie, a wtedy będę publikować. Do tego szkoła teraz (wybrałam profil politechniczny tak zwany, czyli rozszerzona matma i fizyka), nowe otoczenie, mało czasu. Chciałabym, żeby historia Nory była ciekawa, a żeby to osiągnąć napiszę ją od nowa. Całą -może nabierze kolorów, czy coś. 
Przy okazji muszę podziękować za Wasze komentarze cudowne, miłe, itp. Czytałyście to wszystko i bardzo bardzo jestem Wam wdzięczna :) 
Jeszcze powrócę nowa i (mam nadzieję) lepsza, pewnie niedługo. Mam nadzieję, że odwiedzicie wtedy mojego bloga, którego adres tutaj umieszczę :) 


Pozdrawiam i dziękuję, 
vj 

PS Wybaczcie, opuściłam się ostatnio. Nie czytałam najnowszych rozdziałów na Waszych blogach, ale nadrobię to już w weekend. 
PPS Wiem, tą notkę też napisałam dziwnie, jak to ja. 

8 komentarzy:

 1. Na usta ciśnie mi się nasączone goryczą:
  - Co qrva? ;cccc

  hał kud ju? ;cccc

  OdpowiedzUsuń
 2. Co?? Mam jedynie nadzieję, że wrócisz szybko i dokończysz tę historię, gdyż bardzo chcę ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę miło mi to czytać, bo właściwie nowy blog to ten sam blog :) Chcę po prostu poprawić ten tekst, jak najbardziej i nieco zmienić bieg historii. Gdybym zrobiła to tutaj wszystko by się pomieszało...

   Usuń
 3. Podziwiam Cię, bo chcesz ulepszyć coś wspaniałego. Do zobaczenia, mam nadzieję wkrótce. (:
  ( Rozszerzona matma i fizyka! No nieźle. Podziwiam, podziwiam..)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale że jak? Nie wiem jak ja sobie poradzę bez Nory :( mam nadzieję że wrócisz szybko... Tak bardzo szybko. Twoje rozdziały są wspaniałe nie wiem co chcesz poprawiać.

  Będę czekać i tymczasem mogę cię jedynie zaprosić do siebie :)

  PS. Zazdroszczę ci komentarzy od Emily xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, też ją uwielbiam :D

   Usuń
 5. Wchodzę przeczytać nowy rozdział, a tutaj taka informacja ;C Mam nadzieję, że uda Ci się kiedyś napisać tę historię tak, abyś była z niej w pełni usatysfakcjonowana.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Na blogu znajduje się zakładka przeznaczona na SPAM.
Wszelkie śmieci zostawione pod postem będą usuwane.